loading...

Nasza oferta - magnetyczne zabawki aktualne ceny.

Nasze neodymowe magnesy znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, ale również w zabawkach dla dzieci. Wśród zabawek, które posiadamy, ogromną popularnością cieszą się cały czas inteligentne zabawki z magnesów. Klocki magnetyczne XMAG2 stymulują umiejętności logicznego i twórczego myślenia oraz wyobraźnię przestrzenną u młodszych i starszych użytkowników. Klocki magnetyczne XMAG2 mają bardzo prostą konstrukcję - składają się z pałeczki z dwoma neodymowymi magnesami na każdym z końców i dodatkowo kuleczki ze stali. Przez użycie bardzo mocnych magnesów neodymowych, klocki XMAG2 dają możliwość budowania niesamowitych kształtów i budowli o niezliczonych możliwościach.

Nasza propozycja to również chętnie kupowane kulki NeoCube, które są znane w wielu krajach jako NeoBall, w postaci sześcianu składającego się z 216 kulek pokrytych ochronną powłoką - niklową albo inną, w różnorodnych kolorach.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, ale nasz firmowy serwis https://magnes.priv.pl już nie obsługuje IE. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Mozilla Firefox, Google Chrome lub Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube