loading...

Uchwyty magnetyczne z magnesami neodymowymi cennik.

Uchwyty magnetyczne to specyficzny i nietypowy rodzaj magnesu neodymowego, wykorzystującego do swojego działania pole magnetyczne o określonym kierunku oddziaływania oraz odpowiedniej sile magnetycznej. Uchwyty magnetyczne, dzięki zastosowaniu soczewek w obudowie uchwytu, znacząco zwiększają swoją moc - nawet do 6 razy. Uchwyty tego typu przeznaczone są do bezpośredniego przyciągania i przytrzymywania oraz przenoszenia różnego rodzaju przedmiotów o dowolnej wielkości.

Do czego służą uchwyty magnetyczne?
Przede wszystkim tego typu uchwyty magnetyczne wykorzystywane są do automatyzacji różnego rodzaju procesów produkcyjnych. W przypadku pracy uchwytu do 450 stopni Celsjusza, warto zastosować uchwyty magnetyczne z magnesami Alnico. Standardowy magnes neodymowy N38 wytrzymuje temperature do 80oC - maksymalnie do 220 oC. Dzięki zastosowaniu różnego rodzaju otworów, obudów, a w nich gwintów wewnętrznych i zewnętrznych, uchwyty magnetyczne znajdują szerokie zastosowanie również jako przyrządy/magnesy do poszukiwań czy przeszukiwania dna akwenów wodnych.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza strona magnes.priv.pl nie wspiera Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube