loading...

Próby magnesu neodymowego na Discovery Channel w trzecim wydaniu serialu Złomowisko.pl.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl emitowanego na Discovery Channel, w odcinku drugim sprawdzany jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Testy prowadzi pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a testowany przyrząd to UM 65x45. Ten sprzęt łatwo znaleźć na naszej stronie w zakładce – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy również z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w ciągłej sprzedaży wraz z potrzebnym uzbrojeniem.

Złomowisko to stanowisko, w którym wskazane jest wyposażenie do izolacji metali. Magnetyczny separator czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyszukiwania elementów z metali żelaznych utraconych w pryzmie śmieci, w wodzie itp.), bądź innego narzędzia tego typu, ułatwia pracę, a czasami jest jedynym wyjściem pozwalającym na segregację odpadów metalicznych. Ponadto maszyny do separacji metali kolorowych w pierwszej fazie działania stosują separatory magnetyczne, zaś tylko na następnym etapie wdrażają techniki optyczne czy wirówki dające odzysk metali kolorowych.

Pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa i współpracujący z nim pan Edek to bez wątpienia krezusi polskich złomowisk. Zapewne nie tylko, lecz Oni dokładnie znajdują sposób na to jak coś co wygląda na górę rupieci zmienia się w zysk. Uchwyt magnetyczny UM 65x45 zdecydowanie oddaje im znaczne usługi ponieważ to niezwykle kreatywne urządzenie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, lecz nasz firmowy serwis https://magnes.priv.pl nie wspiera Internet Explorer'a. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Mozilla Firefox, Google Chrome lub Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube