loading...

Próby magnesu neodymowego na planie serialu Złomowisko.pl.

Chcieliśmy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl nadawanego na Discovery Channel, w drugim odcinku testowany jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Testy przeprowadza pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany sprzęt to UM 65x45. Uchwyt ten można odnaleźć w naszym sklepie internetowym w zakładce – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy również z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w regularnej sprzedaży wraz z potrzebnym oprzyrządowaniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym niezbędne jest narzędzie do rozdzielania metali. Separator magnetyczny czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyławiania przedmiotów z metali żelaznych zapodzianych w stercie odpadów, w wodzie itp.), czy innego narzędzia tego rodzaju, optymalizuje działalność, a momentami jest optymalnym rozstrzygnięciem umożliwiającym selekcję elementów metalicznych. Także urządzenia do separacji metali kolorowych w podstawowej fazie działania korzystają z separatorów magnetycznych, a tylko na następnym poziomie stosują techniki optyczne czy wirówki pozwalające na odzysk metali kolorowych.

Pruszkowski złomiarz – pan Marek i współpracujący z nim pan Edek to bez cienia wątpliwości królowie polskich złomowisk. Zapewne nie tylko, jednak Oni dobrze wiedzą jak coś co wygląda na górę rupieci zmienia się w dochód. UM 65x45, czyli nasz uchwyt magnetyczny zdecydowanie wspiera ich w działaniu bowiem to niezwykle kreatywne rozwiązanie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza strona magnes.priv.pl nie wspiera Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube