loading...

Próby magnesu neodymowego na planie serialu Złomowisko.pl.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl nadawanego na Discovery Channel, w drugim odcinku poddawany próbom jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Testy wykonuje pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a badany przyrząd to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. To urządzenie można znaleźć na naszej stronie w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy również z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w ciągłej sprzedaży wraz z potrzebnym uzbrojeniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym wskazane jest urządzenie do izolacji metali. Magnetyczny separator czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wykrywania okazów z metali żelaznych zagubionych w masie śmieci, w wodzie itp.), bądź innego narzędzia tego typu, optymalizuje działalność, a czasami jest ostatnim rozstrzygnięciem dającym szansę na selekcję skrawków metalicznych. Ponadto narzędzia do separacji metali kolorowych w początkowej fazie aktywności używają separatorów magnetycznych, zaś dopiero na następnym etapie wdrażają procedury optyczne czy wirówki dające odzysk metali kolorowych.

Pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa wraz z panem Edkiem to niekwestionowani krezusi krajowych złomowisk. Zapewne nie tylko, lecz Oni dokładnie znajdują sposób na to jak coś co przypomina pryzmę rupieci zmienia się w profit. Magnetyczny uchwyt UM 65x45 absolutnie oddaje im znaczne usługi bowiem to proste, ale produktywne urządzenie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, lecz nasza firmowa strona https://magnes.priv.pl już nie wspiera Internet Explorer'a. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Google Chrome, Microsoft Edge lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube