loading...

Najnowsze informacje

Technologie silnych magnesów bardzo dynamicznie się rozwijają, inżynierowie cały czas pracują nad ich udoskonalaniem i zwiększaniem możliwości. Zwiększa się też bardzo dynamicznie wykorzystanie silnych neodymowych magnesów, sięgają po nie coraz to nowe przemysłowe branże. W naszym dziale pokazującym aktualności dotyczące silnych magnesów można przeczytać o wszelkich nowinkach i ciekawostkach wiążących się z tą branżą.
Staramy się zarówno prezentować najnowsze osiągnięcia inżynierów i efekty ich wieloletnich badań, ale też pokazywać nowe pomysły na zastosowanie niezwykłych możliwości tego typu produktów. Nowe trendy, rozwiązania technologiczne, ale również niebezpieczeństwa na przykład związane podwyżkami cen surowców - wszystkie te informacje jest do znalezienia w naszym dziale z aktualnościami.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, ale nasz firmowy serwis https://magnes.priv.pl nie wspiera przeglądarki Internet Explorer. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Google Chrome, Mozilla Firefox albo Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube